Hakkımızda

    2014 yılında kurulan Kocaeli Polyester, Kompozit, makine ve donanım temini sektöründe uzmanlaşmış kadromuzla, Geliştirmeden üretime, satış sonrası hizmet anlayışıyla faaliyete başlamıştır.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz uygun maliyetli çözümler ve en yüksek güvenlik ve kalite standartları sunmaktadır. Projelere yönelik çalışmalar kapsamında teşkil edilen proje ofisimizde, konusunda uzman tecrübeli mühendislerimiz tarafından proje çalışmaları yapılmakta ve mühendislik hizmeti verilmektedir. Firmamız müşterilerinin daima bir adım önde olabilmesi için mühendislik hizmetlerinin yanı sıra, AR-GE desteği de vermektedir.

Kocaeli Polyester Sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

Büyümesine katkıda bulunduğumuz her sektörün kişiliğini tamamlayan makinalar üretmek. İş alanlarını sanata dönüştürmek geleceğin sanayi ve iş dünyasına istihdamlar sağlamak en asli görevimizdir.

Polyester Platform Sepeti, Polyester Tabut, Polyester Kalıp & Model, Polyester Vinç Kabini, Teleskopik & Eklemli Platform, Yük & Makaslı Platform, Katlanır & Teleskopik vinç, Ambulans İç Tasarım, Polyester Tekne & Yat üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Sahibinden ikinci el, Polyester İzolasyon, Polyester Tamiratı, Plastik Tamiri, Dayanıklılık, Hızlı Kurulum, Kolay Montaj, Ucuzluk, Seri Üretim, Su Geçirmezlik, Paslanmazlık için firmamızla iletişime geçiniz.

Kompozit Polyester, Polyester Aksesuar, Polyester Tampon, Su Deposu, Polyester Ctp Döküm, Modifiyeli Araçlar, Küvet & Kabin, Araç Aksesuarı üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Amblem Tasarımları, Asit Tankı, Çatı Yalıtımı, Elektrik Yalıtımı, Elektrik Kutuları, Makina Parçası, Muhafaza Parçası, Peyzaj, Polyester Çamurluk, Akü Kapağı, Polyester Kapak, Polyester Kaplama, Polyester Masa, Polyester Mobilya, Polyester Panel, Polyester Plaka, Polyester Sandalye, Saksı üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Su Havuzu, Polyester Asit tankı, Silikon Kalıp, Hayvan Figürleri, Mimari Tasarım, Kartonpiyer Kalıp, Çöp Kutusu, Beton Kalıp, Dekoratif Kaplama, Kaset Kalıp, Reklam Totemi, Tünel Kalıp, Prekast Kalıp, Şeffaf Plaka satışını teknik servis ve ürün tedarik hizmetlerini modern, kaliteli ve geniş ürün yelpazesini müşterilerimize sunmaktadır.

Facebook
Twitter
YouTube
sohbeti aç
WhatsApp 7/24 Destek